Unable to connectقسمت آپدیت csf- محبوب ترین فایروال قدرتمند و رایگان لینوکس است که بسیاری از توسعه دهندگان وب در سرور های خود از آن استفاده می کند ، یکی از امکانات این فایروال آپدیت خودکار آن می باشد ، در صورتی که نسخه جدیدی از فایروال CSF در دسترس باشد ، CSF به طور خودکار آن را به نسخه جدید بروزرسانی می کند ، همچنین در قسمت شما می توانید آخرین نسخه از این فایروال را مشاهده کنید ، کاربری به ما گزارش مشکل در آپدیت CSF را ارسال کرد و در توضیحات برای ما خطا Unable to connect to https://download.configserver.com, retry in 300 seconds. An Upgrade button will appear here if new version is detected گزارش داده است ، که ما در ادامه نحوه رفع Unable to connectقسمت آپدیت csf آموزش خواهیم داد.

eset

رفع مشکل خطا Unable to connect to https://download.configserver.com, retry in 300 seconds :

این خطا به دلیل نصب نبودن Crypt-SSLeay در سرور می باشد ، برای رفع این مشکل شما باید دسترسی به مدیریت سرور داشته باشید ، شما می توانید توسط نرم افزار putty به ssh سرور خود وارد شوید و توسط yum این پکیج را نصب کنید. پس از ورود به ssh دستور زیر را در سرور وارد نمایید :

yum install perl-Crypt-SSLeay

برای تایید نصب کلید Y را فشار دهید و منتظر بمانید تا Crypt-SSLeay دانلود و نصب شود ، پس از پایان نصب به صفحه رابط کاربری CSF خود وارد شوید. ممکن است این خطا هنوز به شما نمایش داده شود ، اما پس چند دقیقه با بررسی مجدد مشکل رفع خواهد شد و در صورتی که نسخه جدیدی از CSF موجود باشد دکمه Update نمایش داده می شود ، اگر شما از آخرین نسخه csf استفاده می کنید پیام You are running the latest version of csf. An Upgrade button will appear here if a new version becomes available به معنی شما از آخرین نسخه فایروال استفاده می کنید نمایش داده می شود.

eset

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *