ESET® SECURITY FOR MICROSOFT SHAREPOINT SERVER

محافظت از داده های Microsoft SharePoint با فناوری چند لایه

دانلود نرم افزارخرید لایسنس

محافظت چندلایه

تمام محصولات ESET توانایی تشخیص پیش از اجرای بدافزارها ، هنگام اجرا و پس از اجرا را دارند. لایه های اضافی را می توان در قالب آنالیز ماسهبازی ابری با ESET Dynamic Threat Defence و تشخیص و پاسخ نقطه نهایی با بازرس شرکت ESET اجرا کرد. تمرکز بر روی کل چرخه عمر بدافزارها ، نه فقط روی یک قسمت خاص ، به ESET اجازه می دهد تا بالاترین سطح حفاظت ممکن را داشته باشد.

عملکرد بی نظیر

محصولات ESET همچنان در عرصه عملکرد برتری دارند و برنده تست های شخص ثالث می شوند که ثابت می کند نقاط پایانی ما در سیستم ها چقدر سبک است. ESET Security for SharePoint بر روی هسته ۶۴ بیتی ساخته شده است و شامل ماژول های DLL می باشد تا از صرفه جویی در حافظه بیشتر ، زمان سریعتر راه اندازی رایانه اطمینان حاصل شود و به ما این امکان را می دهد تا بومی از نسخه های آینده ویندوز پشتیبانی کنیم.

فراگیری ماشین

همه محصولات ESET در حال حاضر از یادگیری ماشین در رابطه با سایر لایه های دفاعی دیگر استفاده می کنند و از سال ۱۹۹۷ این کار را انجام داده اند. به طور خاص ، یادگیری ماشینی به صورت شبکه های خروجی و عصبی تلفیقی استفاده می شود.

ESET Security for Microsoft SharePoint Server

حفاظت پیشرفته برای سرورهای شیرپوینت در برابر بارگذاری های مخرب و پرونده های ناخواسته. محیط سرور پایدار و بدون تضاد را تضمین می کند.